درباره ما

شرکت آرتا طوبی آفرینش یاخته آزمایش تولید کننده ماسک حیات فعالیت خود را در زمینه تجهیزات و لوازم مصرفی بهداشتی،آزمایشگاهی ، بیمارستانی و تحقیقاتی از سال ۱۳۹۴ با هدف حفظ سلامت و تولید با کیفیت بالا آغاز کرده و در سال ۹۸ به تولید انواع ماسک های بهداشتی اقدام نموده و امروز مجهز به دستگاه های مدرن تولید می باشد.

یکی از روش‌‌های اصلی انتقال بیماری کرونا از طریق قطرات تنفسی است که افراد در هنگام صحبت، آواز، سرفه یا عطسه بیرون می‌دهند. اگرچه تحقیقات درباره این موضوع ادامه دارد، اما می‌دانیم که این ویروس می‌تواند توسط افرادی که علائمی از خود نشان نداده‌اند نیز منتقل شود، یعنی برخی افراد می‌توانند ناقل باشند در حالیکه خود از آن خبر ندارند.

این امر یکی از دلایل اهمیت فراوان فاصله‌گذاری اجتماعی در مناطقی است که بیماری کرونا در آنجا شیوع گسترده دارد. اما در اماکن عمومی پرجمعیت، فاصله‌گیری از دیگران همیشه ممکن نیست و به همین دلیل استفاده از ماسک‌های پارچه‌ای در چنین محیط‌هایی برای محافظت از یکدیگر توصیه می‌شود.

از زمان شروع تا به امروز با بیش از۲۵۰ سازمان های غذا و دارو مراکز درمانی و بیمارستان ها ارگان های دولتی و مراکز صنعتی و تجاری همکاری داشته و تولیدات این شرکت به کشورهای همسایه صادر گردیده است.


محصولات تولیدی ماسک حیات مورد تایید سازمان اداره کل تجهیزات پزشکی کشور بوده و دارای گواهی CE , ISO 9001 و ISO 13485 می باشد. همچنین تمامی محصولات ماسک حیات با تکنولوژی و استانداردهای به روز دنیا تولید و عرضه می گردد.